• 4.jpg
  • Bez nazwy 1.jpg
  • FACE.png
  • Polaczyk-1.jpg

Atrakcje turystyczne- Przystań Bydgoszcz

1 maja otwarcie przystani

 

Przystań Bydgoszcz na Wyspie Młyńskiej zaprasza do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Od 1 maja czynna będzie wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Pojawią się w niej rowery wodne z silnikami!


Korzystać może z niej każdy, a osoby do 16 roku życia tylko pod opieką dorosłych. Do dyspozycji bydgoszczan i turystów są  kajaki turystyczne 1 i 2-osobowe, łodzie turystyczne 3-osobowe,  pirogi-canoe 4-osobowe, smocze łodzie 10-osobowe. + sternik + bębniarz. Wypożyczalnia jest czynna w weekendy od godziny 12 do 19. W dni powszednie sprzęt można wypożyczać w godzinach od 15 do 19. W przypadku imprez zorganizowanych (np. imprez turystycznych, integracyjnych) - godziny otwarcia mogą ulec zmianie. 
Dodatkowo w tym roku flota Przystani rozszerzy się o rowery wodne z silnikiem. Każda z 4-osobowych jednostek stylizowana jest na samochodziki. Można więc poczuć sie jak kierowca radiowozu Milicji Obywatelskiej, straży wiejskiej lub nowojorskiej taksówki. Każdy rower wyposażony jest w silnik o mocy 6 KM. Do prowadzenia tego nietypowego pojazdu nie są potrzebne żadne kwalifikacje lub patenty. Do dyspozycji bydgoszczan i turystów będzie też jednostka ucharakteryzowana na Alfę Romeo w stylu retro (5-osobowy tradycyjny  rower wodny). 
Kajak 2-osobowy można wypożyczyć już od 12 zł za godzinę, a rower wodny z silnikiem od 50 zł za 30 minut. Więcej informacji na stroniel

VIII MIĘDZYNARODOWY TURYSTYCZNY WYŚCIG I SPŁYW KAJAKOWY " BRDA 2013"

Zapraszamy wszystkich miłośników dużych i małych  turystyki kajakowej na VIII Międzynarodowy Turystyczny Wyścig i Spływ Kajakowy Brda 2013 . W ramach Bydgoskiego Festiwalu Sportów Wodnych wspólnie z Prezydentem Miasta Bydgoszczy Panem Rafałem Bruskim, Klubem Turystyki Kajakowej ArkaV, Kujawsko-Pomorskim Związkiem Kajakowym , Pałacem Młodzieży, Zespołem Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego, firmą Marwal, Aquarius, Pepsi. Spływ -wyścig odbędzie się  w dniu 20.04.2013 od godziny 10  wielka przygoda kajakowa przy Przystani Bydgoszcz. Więcej informacji w regulaminie i na zgłoszeniu .

Read more: VIII MIĘDZYNARODOWY TURYSTYCZNY WYŚCIG I SPŁYW KAJAKOWY " BRDA 2013"

Sponsors

Who's online

We have 8 guests and no members online